Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

1. Od 1 września 2020r. nauka w Szkole Podstawowej w Wilczynie z Filią w Bieli odbywać się będzie w trybie stacjonarnym. Szczegółowe procedury funkcjonowania Szkoły Podstawowej i Przedszkola w czasie epidemii zostaną przesłane poprzez dziennik elektroniczny rodzicom i uczniom. Wszyscy zobowiązani są do przestrzegania reżimu sanitarnego i obostrzeń z nim związanych.

2. W związku z powyższym prosimy o śledzenie bieżących  informacji w dzienniku elektronicznym.

3. Dowozy zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły.

4. 1 września uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 8.00 (w Filii w Bieli na godz.8:30) i udają się do wyznaczonych sal na spotkanie z wychowawcami. Lista z wykazem sal umieszczona zostanie na drzwiach wejściowych do szkoły w budynkach A i B; w Filii w Bieli na drzwiach wejściowych.

5. Listy uczniów klas I oraz IV wraz z wychowawcami zostały wywieszone na drzwiach głównych wejścia do szkoły.

6. Do szkoły przyjść mogą tylko dzieci zdrowe oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych. Przed wejściem do budynku jak i na jego terenie obowiązują zasady dystansu społecznego, między innymi: odstępy 1,5 m, obowiązkowa dezynfekcja rąk, nie podajemy ręki na powitanie itp.

6. Biorąc pod uwagę obecną sytuację rodzice nie wchodzą wraz z uczniami do budynku szkolnego. Wyjątek stanowią rodzice uczniów klas I oraz uczniów przedszkola w Bieli, (jeden rodzic do jednego dziecka), (obowiązek założenia maseczki lub przyłbicy i dezynfekcji rąk).

z poważaniem
Wiesława Matlejewska- Dyrektor Szkoły