Filmy wieńczące projekt ,,Polacy-Ojczyźnie”

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmów, podsumowujących patriotyczny projekt edukacyjny ,,Polacy-Ojczyźnie”

Finał patriotycznego projektu edukacyjnego ,,Polacy-Ojczyźnie”

Od 11 listopada 2017r. społeczność naszej szkoły podejmowała się różnorodnych przedsięwzięć związanych z obchodami 100-lecia niepodległości Polski.

Szukamy Polskich Bohaterów na obrazach – Wycieczka do Muzeum Narodowego we Wrocławiu

19 października uczniowie klasy 8a, 8b,8c i 7b w ramach projektu Polacy-Ojczyźnie uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia.

Złota Księga Niepodległości Polski

W Jubileuszowym Roku 100 – lecia Niepodległości Polski Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II zaprosiła wszystkich Mieszkańców Gminy Wilczyn do umieszczenia okolicznościowych wpisów w księdze pamiątkowej.

Polska biżuteria patriotyczna XXI wieku

Gminny Ośrodek Kultury w Wilczynie i Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Wilczynie wspólnie zorganizowali Gminny Konkurs ,,Biżuteria Patriotyczna – 100 lat Niepodległości Polski”.