Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W dniu 20 października miało miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych.

52 uczniów klas: 1a, 1b i 1c złożyło ślubowanie. Uroczystość przebiegła w telewizyjnej scenerii pt. „Jak oni ślubują”. Kandydaci na uczniów pomyślnie zdali egzamin u super niani, mistrzyni kuchni, perfekcyjnej pani domu i komendanta policji. Panie dyrektor: Wiesława Matlejewska i Joanna Niedziela dokonały aktu pasowania oraz wręczyły pierwszoklasistom legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy.

Gratulacjom, życzeniom i upominkom nie było końca. Składali je zaproszeni goście, starsi koledzy i zuchy. Na zakończenie dzieci podziękowały swoim rodzicom za to, że stali się uczniami i że przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. „Jak oni ślubowali?” – pięknie i zobowiązująco, że będą „dumą swojej szkoły”.

Do życzeń, gratulacji i podziękowań dołączamy się również my.

Wychowawczynie:

Alicja Rybicka