Spotkanie z przedstawicielem ruchu drogowego

Dnia 15 września br. odbyło się spotkanie klas pierwszych z przedstawicielem ruchu drogowego, panem Krzysztofem Wojciechowskim.

Pan Krzysztof przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach i pokazał przechodzenie przez jezdnię zgodnie z obowiązującymi zasadami. Nie zabrakło również informacji na temat elementów odblaskowych, które są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i oglądały plansze ze znakami drogowymi oraz zdjęciami przedstawiającymi różne sytuacje występujące na drodze. Na zakończenie wizyty dzieci wręczyły panu Krzysztofowi podziękowanie. Była to bardzo ciekawa i pouczająca lekcja wychowania komunikacyjnego.