Mistrzynie powiatu

Uczennice Szkoły Podstawowej w Wilczynie mistrzyniami Powiatu Konińskiego w mini piłce siatkowej.

5 marca odbyły się w Sompolnie Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W zawodach wzięło udział sześć najlepszych zespołów powiatu konińskiego, wyłonionych wcześniej w etapie rejonowym. Drużyny zagrały w dwóch grupach do dwóch wygranych setów,
a następnie zwycięzcy grup grali o  I  miejsce. Zespoły, które zajęły II miejsca w grupach grały
o miejsce III.

W wielkim finale I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu Konińskiego zajęła drużyna dziewcząt z naszej szkoły.                                                                                                                                                                 Dziewczęta spisały się świetnie na boisku, wygrywając wszystkie mecze.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład zespołu:

Kornelia Krzysztof