Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Czas na zakończenie przygody z XXIII edycją Pucharu Tymbarku

Niemalże po 2 tygodniach zmagań na boiskach w finałach powiatowych i wojewódzkich nasze drużyny uplasowały się na następujących pozycjach:

Kategoria U-8 chłopców - 1. miejsce w finale powiatowym w Brzeźnie i 13. miejsce w finale wojewódzkim w Starych Oborzyskach,

Kategoria U-10 dziewcząt - 5. miejsce w finale wojewódzkim w Starych Oborzyskach,

Kategoria U-10 chłopców- 3. miejsce w finale powiatowym w Wilczynie,

Kategoria U-12 dziewcząt - 1. miejsce w finale powiatowym w Węglewie, 6. miejsce w finale wojewódzkim w Starych Oborzyskach,

Kategoria U-12 chłopców - 2. miejsce w finale powiatowym w Wilczynie.

Jesteśmy bardzo dumni i zadowoleni z uzyskanych wyników. Będziemy pracować na dalsze sukcesy dzieci i młodzieży z naszej gminy. Dziękujemy za współpracę Szkole Podstawowej im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu - bardzo się cieszymy, że koledzy i koleżanki z tej szkoły dołożyli cegiełkę do sukcesu w turnieju.

Podziękowania kierujemy również do pana Kamila Kwiatkowskiego - prezesa klubu GKS Wilki Wilczyn, który wraz z panem Bartoszem Malinowskim sprawowali opiekę nad dziećmi podczas trwania wszystkich rozgrywek.