Andrzejki w naszej szkole.

W miniony czwartek szkolne korytarze wypełnił zapach domowych wypieków przygotowanych przez Rodziców naszych uczniów. Kawiarenki andrzejkowe cieszyły się ogromną popularnością. Po pierwszej przerwie już brakowało łakoci! A wszystko to dzięki Radzie Rodziców naszej szkoły. Dziękujemy za wsparcie i ogromną pomoc w organizacji tego słodkiego przedsięwzięcia.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby Samorządu Uczniowskiego.

Tego dnia nie zabrakło również tradycyjnych wróżb przygotowanych przez uczniów

W piątek po zajęciach mogliśmy spotkać się na pierwszej od pandemii zabawie andrzejkowej. Oprócz dyskoteki, były fantastyczne zabawy prowadzone przez p. Karolinę Blejwas.

W salach lekcyjnych pojawiły różne przekąski.Nie zabrakło oczywiscie dobrego humoru i zabawy.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu Andrzejek.