Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Finały rejonu konińskiego w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców rocznika 2007-2008

1 kwietnia 2022r. w Strzałkowie zostały rozegrane finały rejonu konińskiego w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców rocznika 2007-2008.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Bukowski Adam, Szulczyk Kacper, Greficz Marcel, Horbiński Konrad, Sajniak Mateusz, Kozłowski Kacper, Śmigielski Adrian, Wojciechowski Adam, Zalewski Filip, Hmielewski Jeremi, Krysiński Tomasz, Lepszy Wiktor.

W turnieju chłopców wystartowały 4 najlepsze szkoły z rejonu konińskiego : SP 3 Konin, SP Zagórów,
SP 1 Turek i SP Wilczyn. Nasza drużyna po wspaniałej walce zajęła 2 miejsce, co jest dużym sukcesem! Kolejność końcowa wyglądała następująco:

1 miejsce- SP 1 Turek

2 miejsce- SP Wilczyn

3 miejsce- SP Zagórów

4 miejsce- SP 3 Konin

Opiekunami naszej drużyny byli pan Bartosz Malinowski i pan Rafał Wapniarski.