Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 19 czerwca 2019 r. miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Na początku uroczystości p. dyrektor W. Matlejewska serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, członków Rady Pedagogicznej oraz zaproszonych gości. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za dziesięć miesięcy ciężkiej pracy. Serdeczne słowa podziękowania skierowała także do księdza Mariusza Kamińskiego, który kończy pracę w naszej placówce.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście. Zebrani usłyszeli życzenia spokojnego wypoczynku i bezpiecznych wakacji oraz dobrych wyników nauczania w następnym roku szkolnym.

Wyróżnionym uczniom o wysokich wynikach w nauce oraz tym, którzy mogą się poszczycić stuprocentową frekwencją a także aktywnym członkom Samorządu Szkolnego i redaktorom gazetki szkolnej wręczono świadectwa oraz nagrody. Wychowawcy klas ósmych szkoły podstawowej oraz trzecich gimnazjum złożyli serdeczne podziękowania dla rodziców, zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły.

Uroczystość zakończyły występy artystyczne.